foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel.90 (850) 5555702
mng@onnetturk.com.tr

Turkish English French German Russian Spanish

OnnetTURK E-Bülten

AdSoyad:
Email:

Artık sabit numaranızı coğrafi kodu da dahil olmak üzere, herhangi bir değişikliğe uğramadan taşıyabilirsiniz. Dilerseniz firmanız için özel numara tahsis edebilir ve ömür boyu değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz.

Numara taşıma işlemiyle, sabit ücret ödemenize gerek kalmaz, konuştuğunuz kadar ödersiniz. Hat sayınızdan bağımsız ve şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası, GSM farketmeksizin ek ücret ödemeden, yüksek kaliteli ses hizmetimizden faydalanırsınız.

0850 ve bulunduğunuz il için orijinal numara talebinde bulunabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemeden sanal santral hizmetlerimizden faydalabilirsiniz. Tek bir hatla gelen tüm çağrılarınızı meşgul sinyali olmadan PBX ile sırayla cevaplayabilirsiniz. (Ücretli) dilerseniz gelen ve giden tüm aramaların herhangibir sistem yada cihaz satın almadan sesli kayıtlarını alabilirsiniz. Vatannet Telesekreter ve Web servisi ile cevaplayamadığınız gelen tüm aramaları ve size bırakılan sesli mesajları dinleyebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda IVR anonsu koyabilir dahili numaralarınıza gelen tüm aramaları yönlendirebilirsiniz. Yanıtlanamayan çağrılarınız için arayandan sesli mesaj bırakmasını isteyebilirsiniz.

Konuşma tarifeleriniz ülkemizde mevcut ses opertaörlerine oranla %80 daha indirimlidir. Üstelik bu indirimli tarife tüm dünya aramalarınızda da geçerlidir.

Abonelerimiz kendi aralarında 7/24 ücretsiz görüşür. Bu avantajların sizlere çok büyük katma değer sağlayacından emin olabilirsiniz.

Abonelerimiz çağrı kayıtlarını kurum yada bireysel tüm aramalarını VatanNET müşteri panelinden izleyebilirler. Tarifelerini görebilirler.  Hızlı arama Rahatsız edilmememe gibi fonksiyonlarla iletişimlerini özel hale getirebilirler.

VatanNET Sanal FAX ile anons kaydı sıralamasında fax seçeneği sunarak gelen fax larınızı e posta adresine alabilirsiniz, Fax cihazına gerek olmadan dünyanın her yerinden size gelen fazları e postanızdan görebilirsiniz. Çok daha önemlisi elektronik imzanızla size gelen fax evrakları asıl evrak niteliğinde olup işlernizde kolaylık sağlarsınız.

Ses Hizmetleri

Uluslararası, Şehirlerarası ve Şehiriçi Ses Hizmetleri

Uluslararası, Şehirlerarası ve Şehiriçi Ses Hizmetleri

İletişimin bu kadar önemli olduğu bir dönemde, kaliteli, kesintisiz ve ekonomik ses hizmeti, firmalara çok büyük rekabet gücü kazandırmaktadır. Firmanızın ölçeği ne olursa olsun, data hattı ya da mevcut bir telefon hattı ile VatanNet’in güçlü ses...
Numara Taşıma Ve Tahsis

Numara Taşıma Ve Tahsis

Artık sabit numaranızı coğrafi kodu da dahil olmak üzere, herhangi bir değişikliğe uğramadan taşıyabilirsiniz. Dilerseniz firmanız için özel numara tahsis edebilir ve ömür boyu değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz. Numara taşıma işlemiyle, sabit ücret...
Çağrı Başlatma Sonlandırma

Çağrı Başlatma Sonlandırma

Yurtdışında hizmet veren telekom operatörleri ve/veya ses toptancıları, internet ya da uluslararası özel data hatları ile Türkiye’ye doğru olan ses trafiklerini, VatanNet’in ülke çapına yayılmış omurgası üzerinden, PSTN ve GSM şebekelerine kaliteli ve ucuz...

Bize Yazın

: 15 + 9 =